Spegel Empir

Spegel Empir
Spegel Empir

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talets mitt, pastellage, förgylld, sannolikt originalglas med anlöpningar, ca 130 x 75 cm

391801

2016-06-21