Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, stämplad Troeds Bjärnum, inredning med hyllor, höjd 80 cm, 190x44 cm

Enstaka märken

391811

2016-06-21