Pall / taburett design Michael Christensen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHAEL CHRISTENSEN, Danmark, pall / taburett modell "Rough#1", design Michael Christensen, benställning i borstad stål, sitthöjd ca 50 cm

Smärre slitage och repor

391845

2016-06-21