Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN X:ET ERIXON (1899-1970), signerad S. Erixson, numrerad 270/437, färglitografi, 44x53 cm.
391856
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här