Sven Erixon, färglitografi

Sven Erixon, färglitografi
Sven Erixon, färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970), signerad S. Erixson, numrerad 270/437, färglitografi, 44x53 cm.

391856

2016-06-23