Omega damur

Omega damur
Omega damur
Omega damur
Omega damur
Omega damur
Omega damur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, damur, manuellt uppdrag, 18 k, 1960-tal, diameter 24 mm, vikt ca 11,6 g

Ej funktionstestad, bruksslitage

391869

2016-06-27