Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, manuellt uppdrag, 1950-tal, 16x20 cm, länk ej original i gulddublé, vikt ca 14,7 g
Ej funktionstestad, bruksslitage
391871
2016-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här