Käppar i snidat trä 3 st

Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st
Käppar i snidat trä 3 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPPAR, 3 st., snidat trä, 1900-tal, Asien, skuren dekor, längd 90 cm.

Bruksslitage, enstaka repor, sprickor och avslag.

391874

2016-06-21