Stolar 1 par 1800-tal

Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, den svenska modellen, betsat lövträ, skinnklädsel, sitthöjd 49 cm

Slitage, skador, lagningar, klädsel med omfattande skador

391878

2016-06-21