Glasmästarspegel 1800-tal

Glasmästarspegel 1800-tal
Glasmästarspegel 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, s.k. glasmästarspegel, motiv av blommor under glas, 70x38 cm

Slitage, fläckar

391880

2016-06-21