Inge Schiöler olja

Inge Schiöler olja
Inge Schiöler olja
Inge Schiöler olja
Inge Schiöler olja
Inge Schiöler olja
Inge Schiöler olja

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971), motiv med kråka, signerad Inge Schiöler, 1940-tal, olja på duk, 24x33,5 cm
Gunnar Hjorthén nr 21

Proveniens: Inköpt från konstnärens syster Brita av nuvarande ägare

Krackeleringar

391899

2016-06-21