omega fickur herr

omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr
omega fickur herr

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, herrfickur, 1920-tal, 18 k, savonette, innelocket ej guld, d. 52 mm, tillhörande länk i 18 k, totalvikt 123.8 g (kedja 18 g, ur 105,8 g)

Ej funktionstestad, gåvogravyr, bruksslitage

391900

2016-06-27