Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BENSON, London, herrfickur, tidigt 1900-tal, savonette, diameter 48 mm, vikt 96 g
Gåvogravyr, ej funktionstestad, bruksslitage
391901
2016-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här