Benson herrfickur

Benson herrfickur
Benson herrfickur
Benson herrfickur
Benson herrfickur
Benson herrfickur
Benson herrfickur
Benson herrfickur
Benson herrfickur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BENSON, London, herrfickur, tidigt 1900-tal, savonette, diameter 48 mm, vikt 96 g

Gåvogravyr, ej funktionstestad, bruksslitage

391901

2016-06-27