Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
THEODOR EICHLER, Danserska (ballerina Loie Fuller), Meissen, 1900-talets första hälft, porslin, märkt B225, höjd ca 26,5 cm
Nagg på sockel, tillverkningsdefekt
391916
2016-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här