Gustav Leek Orrefors

Gustav Leek Orrefors
Gustav Leek Orrefors
Gustav Leek Orrefors
Gustav Leek Orrefors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV LEEK, bordslampa, Orrefors, 1960-tal, i glas med försilvrad insida, höjd 47 cm

Visst slitage

391917

2016-06-21