Inlämning undersökning och värdering, Andreas
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA LARSSON, gungstol, 1960-tal, modell Bohem 604, vitbemålad, spjälrygg, formgiven 1958, höjd ca 111, bredd ca 58 cm, sitthöjd ca 45 cm.
Bruksslitage, märken, senare löstagbar tygsits och nackstöd.
391919
2016-06-21