Inlämning undersökning och värdering, Andreas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA LARSSON, gungstol, 1960-tal, modell Bohem 604, vitbemålad, spjälrygg, formgiven 1958, höjd ca 111, bredd ca 58 cm, sitthöjd ca 45 cm.

Bruksslitage, märken, senare löstagbar tygsits och nackstöd.

391919

2016-06-21