Otto Lindberg

Otto Lindberg
Otto Lindberg
Otto Lindberg
Otto Lindberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Fiskare i aftonrodnad, signerad och daterad Otto Lindberg 1932, olja på duk, 65x99 cm

391929

2016-06-21