IWC armbandsur 18 k guld

IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IWC, armbandsur, 18 k guld, Flatline, 1980-tal, quartz, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, safirglas, refnr: 3306, boettnr: 2306850, diameter 33,5 mm, originaletui samt certifikat, original armband

Ej funktionstestad, boett med gåvoinskription, etui med spår av klistermärken, bruksslitage

391935

2016-06-27