Elis Åslund oljemålning

Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956), "Capri", signerad och daterad Elis Åslund 98, olja på duk, ca 82x101 cm

Smärre ytskador, mindre dukskada/hål

391961

2016-06-21