Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1970-tal, massiv fura, "Form" av Sven Larsson Stockholm, höjd 72,5, diameter 150 cm
Bruksslitage och mindre ytskador
391977
2016-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här