Matbord massiv furu

Matbord massiv furu
Matbord massiv furu
Matbord massiv furu
Matbord massiv furu
Matbord massiv furu
Matbord massiv furu
Matbord massiv furu
Matbord massiv furu

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1970-tal, massiv fura, "Form" av Sven Larsson Stockholm, höjd 72,5, diameter 150 cm

Bruksslitage och mindre ytskador

391977

2016-06-21