Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, armbandsur, guld på stål, ca 1965, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, plexiglas, 17 jewels, verk/refnr: 22831607, boettnr: 111.045, cal: 620, skinnband och etui i original, 2 extra armband medföljer varav ett med omegamärkning

Glas med repor, extra armband med slitage

391992

2016-06-22