Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade, sitthöjd 42 cm
Slitage, lagning
392011
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här