Yrjö Kukkapuro

Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, soffsystem Ateljé, 1960/70-tal, formgiven ca 1965, lösa plymåer, sitthöjd ca 36, längd ca 225 cm

Skador, fläckar

392014

2016-06-22