Lucinis Samling
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRAVYRER, 2 st, 1700-tal respektive 17/1800-tal, oidentifierad konstnär respektive Cochin, hans efterföljare, lekande putti respektive, mansporträtt, ca 11 x 17,5 respektive 13 x 10 cm (nr 240)
Fuktskador
392028
2016-06-22