Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYRER, 2 st, 1700-tal respektive 17/1800-tal, oidentifierad konstnär respektive Cochin, hans efterföljare, lekande putti respektive, mansporträtt, ca 11 x 17,5 respektive 13 x 10 cm (nr 240)

Fuktskador

392028

2016-06-22