Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

CARL LARSSON (1853-1919): Självporträtt, etsning, monogramsignerad C. L., utförd 1908, mkt. sällsynt blad, 19x26 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert, 56

Zustandsbeschreibung

Fläckar

392040

2016-06-23