Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
CARL LARSSON (1853-1919): Självporträtt, etsning, monogramsignerad C. L., utförd 1908, mkt. sällsynt blad, 19x26 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert, 56
Zustandsbeschreibung
Fläckar
392040
2016-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner