Medicilejon brons och marmor

Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor
Medicilejon brons och marmor

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MEDICILEJON, 1 par, omkring 1800, parställda, brons, svart marmorsockel, kulor i agat, höjd 18, längd 15 cm

Sliten förgyllning, lagningar, en kula med spricka

392047

2016-06-22