Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER (1800-tal): (4) Porträtt, lanskap med figurer, figurscener, 2 st, tuschlaveringar och teckning, varierade mått, (nr 242)
Teckningen oramad, skador
392052
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här