Felix Labisse litografi

Felix Labisse litografi
Felix Labisse litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FELIX LABISSE (1905-82), Femme Bleu, signerad, färglitografi, 1/75, 65x42 cm

392054

2016-06-22