Kinesiska tallrikar

Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar
Kinesiska tallrikar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, diameter 23 cm

Kantnagg, ett med hårspricka

392061

2016-06-22