Skrivchatull

Skrivchatull
Skrivchatull
Skrivchatull
Skrivchatull
Skrivchatull
Skrivchatull
Skrivchatull
Skrivchatull

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSCHATULL, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 18, 44x26 cm

Slitage, ett hörnbeslag saknas, nyckel saknas

392084

2016-06-22