Soffbord, Sverige 1930-tal, alm och tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, alm, Sverige, 1930-tal, skiva med geometrisk fanérläggning samt tenninläggningar, balusterformade ben med fotkryss, två utdragbara skivor, höjd 60, 125x65 cm, total längd 207 cm

Smärre slitage

392094

2016-08-09