Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 2 st, s.k. göteborgsstolar, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 45 cm.

Slitage på klädsel

392107

2016-06-22