Gripsholmsmodell NK

Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK
Gripsholmsmodell NK

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, Nordiska Kompaniet, Gripsholmsmodell, mässingsavslut, brännmärkt, sitthöjd 40 cm

Slitage, klädsel med skador, knappar saknas

392115

2016-06-22