Rickshaw Java

Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java
Rickshaw Java

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICKSHAW / BECA, Jepara, Java, 1900-talets andra hälft, enväxlad med handbroms, bemålat smide och trä, suflett, hjulhus med text "JEPARA KOTA UK IR" samt i relief SATU-HATI, invändigt med öevrmålad registeringsskylt, höjd med suflett 153, längd 232 x 113, invändig sittbredd 70 cm

slitage skador

392145

2016-06-26