Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HJALMAR FALK ( 1856-1938), Kontorsbyggnad, Karlshamns varv, signerad Hjalmar Falk 1899, akvarell, ca 37,5x27,5 cm
Nålstick, mindre fläck
392155
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här