Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DIORAMA, 1800-talets andra hälft, fåglar i landskap i form av snäckor, höjd 34 cm, bredd 38 cm, djup 23 cm
Skador och lösa delar
392156
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här