Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal), Rubens efterföljare: Maria Magdalena, olja på pannå, ca 87 x 62 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 107)
Ytskador, bättringar
392174
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här