Lucinis Samling
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PAOLO VERONESE (1700-tal), hans efterföljare: "La Visitation", olja på duk uppfodrad på pannå, ca 114 x 82 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 28)
Dubblerad (på pannå), renoverad, smärre färgbortfall
392175
2016-06-22