Lucinis Samling
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANTIVEDUTO GRAMMATICA (1700-tal), tillskriven: Maria Magdalena, olja på duk, ca 67 x 53 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 112)
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
392179
2016-06-22