Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANTIVEDUTO GRAMMATICA (1700-tal), tillskriven: Maria Magdalena, olja på duk, ca 67 x 53 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 112)

Dubblerad, renoverad, smärre ytskador

392179

2016-06-22