Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÖSTERRIKISK SKOLA (1700-tal): Sankt Laurentius, olja på duk, ca 82 x 62 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 184)

Dubblerad, smärre ytskador

392186

2016-06-22