Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN DIETRICH, tillskriven: Jesus och doktorerna, olja på pannå, ca 52 x 78 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 10)
Smärre ytskador
392191
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här