Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PRAGSKOLAN (1600-tal), kopia efter Batholomeus Spranger: Figurscen, olja på duk, ca 122 x 99 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 5)
Uppfodrad, renoverad,
392196
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här