Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARVID JORM (1892-1964): Sjöbods interiör, signerad Jorm, daterad a tergo 1930, olja på duk, 62x82 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre krackeleringar
392201
2016-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner