Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1800-tal, England, höjd 82, 106x51 cm

Slitage

392206

2016-06-23