Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, gjutjärn och gjuten aluminium, vitlackerad, bestående av 2 stolar och 1 bord
Visst slitage
392209
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här