Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods

Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods
Trädgårdsgrupp 3 dlr gjutgods

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, gjutjärn och gjuten aluminium, vitlackerad, bestående av 2 stolar och 1 bord

Visst slitage

392209

2016-06-22