Madeleine Pyk
2016-06-24
392227
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 112/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm