Tenntallrikar Johan Gustaf Ryman
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TALLRIKAR, 3 st, rokoko, tenn, stämplade Johan Gustaf Ryman (mästare i Stockholm 1761-1797) Stockholm 1778, fempassformade, djupa, diameter ca 24 cm
Slitage, repor, ett brätte något skevt
392231
2016-06-23